in

REAL – INTER 3:2 Luda utakmica u Madridu. Perišićev gol nije bio dovoljan za spas

REAL i Inter su u Madridu u derbiju trećeg kola skupine B Lige prvaka odigrali sjajnu utakmicu. Real je vodio 2:0, Inter se vratio na 2:2, da bi Madriđani u završnici preko Rodryga zabili za konačnih 3:2 i za tri vrijedna boda.

Mönchengladbach je u ranije odigranoj utakmici ove skupine s 6:0 razbio Šahtar u gostima.

Na Alfredo Di Stefano stadionu, pomoćnom i malom stadionu kraljevskog kluba, gledali smo uzbudljivu i neizvjesnu utakmicu s pet golova.

Real je jako brzo poveo 2:0 golovima Benzeme i Ramosa. U tim trenucima se činilo da su gosti iz Milana razbijeni, ali momčad Antonija Contea vrlo brzo se vratila u susret lijepim golom Lautara Martineza nakon čudesne asitencije Nicole Barelle, da bi u nastavku utakmice golom Ivana Perišića i izjednačila na 2:2.

Inter je nakon izjednačenja bio bolji, Martinez i Lautaro su promašili odlične šanse, a onda je uslijedila kazna. Deset minuta prije kraja, odmah nakon što je u igru ušao Luka Modrić, Junior Vinicius je krasno proigrao Rodryga, a mladi Brazilac zabija za pobjedu.

REAL – INTER 3:2

KRAJ

86′ Sanchez je imao sjajnu šansu iz slobodnjaka s 20 metara, ali je to napravio jako loše

80′ GOOOL! Rodrygo je zabio nakon odlične asistencije Vinciusa

78′ Modrić u igri umjesto Kroosa

77′ Perišić ide vani, u igru ulazi Sanchez

76′ Kontra Intera i udarac Perišića s 16 metara pokraj vratnice. Inter je sad bolja ekipa

75′ Umalo totalni preokret Intera. nakon ispucavanja Handanovića i pogreške obrane Reala lopta je dtigla do Lautara, a šut Argentinca s 20 metara zamalo odlazi pokraj vrata

68′ GOOOOOL! Ivan Perišić za totalni povratak Intera. Ivan je krasno zabio u suprotni kut nakon asista Lautara Martineza.

66′ Prva velika šansa u nastavku. Lucas Vázquez s 12, 13 metara po sredini tuče pokraj vrata

65′ Ulaze Rodrygo i Vinicius, izlaze Hazard i Asensio

60′ Gledamo puno lošiej poluvrijeme od onog prvog. Bez da je itko napravio bilo što pred vratima rivala

51′ Marcelo Brozović s leđa gazi Hazarda i dobiva žuti karton

48′ Nakon prekida i ubačaja nastala je gužva u petercu Reala, Ramos i Vidal su pali, pa je pao i Kroos, a Perišić je tukao i pogodio je u blok

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

KRAJ PRVIH 45 MINUTA

41′ Kroos je ubacio iz prekida, a u skoku Benzema radi faul.

36′ GOOOL! Luda utakmica u Madridu. Nicolo Barella je predivno, petom odigrao za Lautara koji sjajno pogađa s desetak metara za 2:1

34′ GOOOOL! Real vodi 2:0. Nakon kornera fantastično je skočio Sergio Ramos i prekrasno pogodio za 2:0.

25′ GOOOOOL! Real vodi nakon katastrofalne greške Intera. Hakimi je išao bez potrebe vratiti loptu vrataru, do nje je stigao Benzema, zaobišao je Handanovića i lagano zabio za 1:0. Gol možete pogledati ovdje.

21′ Prekrasna akcija u tri poteza Reala. Lucas Vázquez je ubacio loptu u 16 metara, Benzema ju je sjajno spustio Valverdeu, a ovaj iz poluvoleja od trave šutira preko vrata. Bila je ovo fantastična šansa

15′ Odličan nogomet gledamo. Perišić je izbacio Lautara, ovaj daje povratnu za natrčalog Vidala čiji topovski udarac s 18 metara pogađa vanjski dio mreže

13′ Sad je iza daljine po zemlji tukao Kroos, ali Handanović lako brani

11′ Nova šansa za Inter. Sad je lijepo prošao Lautaro Martinez, tukao je, ali je na mjestu Thibaut Courtois

10′ Sjevnula je kontra Intera, loptu je na drugoj vratnici na pet metara od vrata primio Perišić. mogao je i pucati, ali je tražio na drugoj vratnici Braellu koji glavom iz teške pozicije puca preko vrata. Mogao je ovdje Inter puno bolje reagirati, odnosno Ivan Perišić

7′ Topčina Valverdea s 18, 19 metara otišla je malo preko vrata. Real je zasad puno bolja momčad

4′ Kakva šansa za Real. Obrana Intera se poigravala, ostala je bez lopte, Kroos je lijepo dodao Asensiju čiji udarac s desetak metara ispod grede čupa Handanović

1′ Utakmica je počela

Sastavi:

Real: Courtois; Lucas Vázquez, Varane, Ramos, Mendy; Valverde, Casemiro, Kroos; Asensio, Benzema, Hazard.

Inter: Handanović; D’Ambrosio, De Vrij, Bastoni; Hakimi, Vidal, Brozović, Young; Barella; Lautaro Martínez, Perišić.