in

UŽIVO ŠIBENIK – RIJEKA 2:0 Šibenik zabio i drugi gol Rijeci koja ima igrača manje

ŠIBENIK i Rijeka od 15 sati na stadionu Šubićevac u Šibeniku igraju utakmicu 9. kola HNL-a, a tekstualni prijenos susreta možete pratiti na Indexu.

ŠIBENIK – RIJEKA 2:0

TIJEK UTAKMICE

73′ Rezultat je i dalje negativan za Rijeku, ali se momčad Simona Rožmana sve konkretnije otvara prema naprijed i prijeti Šibeniku koji se povukao.

65′ Trudi se Rijeka, ali i dalje je nemoćna i bez velikih prilika.

60′ Murić je sjajno izveo korner i našao Menala na rubu kaznenog prostora, a on je pucao u blok Šibenika.

57′ Puno problema Riječanima stvara Prince. Ponovno je pobjegao obrani i došao u gol šansu, ali ga je u zadnji tren zaustavio Smolčić nakon čega je Alvaro pucao preko gola.

51′ Šibenik prijeti! Prince je povukao kontranapad i sjajno proigrao Jurića koji je pucao preko gola.

50′ Jako miran početak drugog poluvremena. Nismo dosad vidjeli puno od igre, najviše se igra na sredini terena uz dosta izgubljenih lopti.

46′ Počeo je drugi dio.

Kraj prvog dijela!

45′ Traje duga VAR provjera. Kulenović je laktom udario igrača Šibenika, a već ima žuti karton, ali sada Jović kaže igra se dalje. Nema crvenog kartona.

40′ U istoj minuti Darko Velkovski dobio je prvo žuti karton zbog prekršaja na Deniju Juriću kojeg je udario laktom u skoku, a onda mu je sudac Fran Jović odmah dao i crveni karton, vjerojatno zbog prigovora.

36′ Lepinjica je pogrešno dodao loptu koju je onda uzeo Prince Ampem i pobjegao obrani Rijeke! Izašao je sam pred Nevistića, ali sjajni vratar Rijeke obranio je njegov pokušaj.

35′ Još uvijek Rijeka pokušava, ali svi pokušaji su neuspješni. Šibenik mirno stoji u dvostrukom bloku i čeka kontranapade.

32′ Nova prilika Šibenika, pucao je Ampem s 20-ak metara nakon što je povukao kontranapad, ali udarac odlazi preko gola.

28′ Rijeka svim silama pokušava napasti, ali Šibenik ih je zasad ostavio bez ijedne stopostotne prilike. Momčad Krunoslava Rendulića zasad je uvjerljivo bolja na terenu.

23′ Menalo je povukao kontranapad i odigrao loptu iza leđa obrane za Kulenovića, ali napadač Rijeke ponovno puca pored gola.

21′ Pajić je ubacio loptu s desne strane, a Ampem je glavom tukao pored gola. Bio je jako blizu da zabije.

20′ Rijeka je živnula nakon primljenog gola i zaprijetila preko Kulenovića, ali on je pucao preko gola.

12′ GOOOOOOOL! Prince Ampem se nakon duge lopte izvukao na desnu stranu i uputio slabu povratnu loptu u kazneni prostor, ali obrana Rijeke loše reagirala i lopta je došla do Bulata koji je mirno zabio.

8′ Još jedna dobra prilika za Šibenik! Pucao je Alvaro s pozicije malo izvan kaznenog prostora, a udarac je lijepom reakcijom obranio Nevistić.

7′ Pajić je prošao po desnoj strani napada Šibenika i ubacio u kazneni prostor, ali je loptu ispred Alvara izbacio Escoval.

5′ Miran početak utakmice na Šubićevcu. Domaća momčad zasad više igra s loptom i mirno gradi svoje napade protiv Rijeke koja čeka na svojoj polovici.

1′ Počela je utakmica.

0′ Čeka se početak susreta.

SASTAVI

Šibenik: Labrović – Pajić, Pandža, Bilić, Mesa, Kvesić – Jurić, Bulat, Čurić, Alvaro – Prince

Rijeka: Nevistić – Velkovski, Escoval, Smolčić – Tomečak, Galešić, Lepinjica, Lončar, Anastasio – Kulenović, Menalo

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?