in

UŽIVO SLAVEN – OSIJEK 0:1 Osijek vodi golčinom Bohara iz slobodnjaka

SLAVEN Belupo i Osijek od 15 sati igraju utakmicu 9. kola HNL-a na stadionu Ivan Kušek Apaš u Koprivnici, a tekstualni prijenos pratite na Indexu.

Igra se drugo poluvrijeme. Gosti vode 1:0 golom Bohara.

SLAVEN BELUPO – OSIJEK 0:1

TIJEK UTAKMICE

57′ Nakon kornera Miarez je srušio Van Bruggena u kaznenom prostoru. Matoc je otišao pogledati snimku. Ništa od penala za Slaven

54′ Boakye je nadirao prema golu Osijeka, Caro ga je srušio na nekih 20-ak metara i zaradio žuti karton. Slaven ima dobru šansu iz slobodnjaka. Glavčić je odlično tukao, Ivušić sjajno obranio

51′ Boakye je nakon ubačaja ramenom zahvatio loptu, ali preslabo za Ivušića

47′ GOOOOL! Golčina Slovenca Bohara. Mierez je srušen na nekih 10 metara od vrata Slavena. Bohar se namjestio i pogodio suprotne rašlje Filipovića.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

KRAJ PRVIH 45 MINUTA

44′ Jurčević je ubacio, Pilj je tukao u blok, a iz odbijene lopte je gađao Silva iz daljine neprecizno

40′ Jako loša utakmica u Koprivnici. Gosti nešto pokušavaju, ali nema pravih šansi još

33′ Mierez i Jurčević su bili u šansi nakon gužve, ali nedostajala je bolja završnica za Osijek

24′ Karlo Lulić je iznudio ubačaj iz kuta za Slaven. Ivušić hvata ubačaj Glavčića

32′ Bohar za Jurčevića, ovaj tuče, Filopović brani i odbija u korner. Pri intervenciji je golman Slavena udario glavom u vratnicu, ali bez težih posljedica srećom

30′ Najbolja šansa za Slaven. Domaći su dobili faul na nekih 23, 24 metra od vrata Ivušića. Tukao je Glavčić jako dobro, ali je lopta prohujala pokraj desne vratnice golmana Osijeka

20′ Premda nema šansi pravih, Osijek je zasad puno bolja momčad koja ima više od igre

15′ Silva je krivo dodao, Krstanović je krenuo prema vratima, ali Silva je ispravio svoju pogrešku

11′ Ljubić je sada okušao svoj udarac lijevom nogomet, ali Filipović skida i taj udarac Osijekova debitanta.

7′ Prva prilika na utakmici. Pilj je pucao po sredini gola, točno u Filipovićeve ruke pa nema veće opasnosti za domaće.

5′ Osijek je bolje otvorio susret, ali zasad nema ozbiljnih prilika u Koprivnici.

1′ Počela je utakmica.

0′ Čeka se početak susreta.

SASTAVI

SLAVEN BELUPO: Filipović – Lulić, Božić, Van Bruggen, Soldo – Paracki, Glavčić – Bogojević, Boakye, Goda – Krstanović

OSIJEK: Ivušić – Silva, Lončar, Caro, Jurčević – Pilj, Kleinheisler, Ljubić – Bohar, Erceg, Mierez

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?