in

Milan savladao Sassuolo i postavio rekord, Inter nastavio seriju pobjeda

MILAN je u 13. kolu Serie A kao gost pobijedio Sassuolo (2:1) i ostao na prvom mjestu tablice.

Golove za Milan postigli su Leao (1′) i Saelemaekers (26′), a jedini gol za Sassuolo postigao je Berardi u 89. minuti.

Leao postigao gol nakon šest sekundi

Milan je poveo nakon samo šest sekundi igre kada je Leao postigao gol nakon asistencije Calhanoglua.

Ovo je najbrži gol u povijesti talijanskog prvenstva, a prethodni rekord postavio je Paolo Poggi u prosincu 2001. godine kada je postigao gol za Piacenzu protiv Fiorentine.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL

Milan je do novog pogotka stigao preko Calhanoglua u devetoj minuti, ali gol je poništen nakon odluke VAR-a.

Na 2:0 povisio je Saelemaekers u 26. minuti i to je bio rezultat prvog poluvremena.

Inter nastavio pobjednički niz

Nadu domaćinu vratio je Berardi u 89. minuti, ali njegova momčad nije mogla doći barem do boda. Ostalo je 2:1.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić propustio je ovaj susret zbog ozljede.

Inter je protiv Spezije kao domaćin pobijedio 2:1. Golove za Inter postigli su Hakimi (51′) i Lukaku (71′, penal), dok je strijelac za goste bio Piccoli (90’4).

Hrvatski veznjak Marcelo Brozović igrao je do 65. minute kada ga je zamijenio Vidal, dok je Ivan Perišić na teren ušao u 80. minuti umjesto Lukakua.

Ovo je bila šesta uzastopna pobjeda za Inter u Serie A.

Ranije je Torino remizirao s Bolognom (1:1), dok su u istom terminu bodove podijelili Cagliari i Udinese (1:1). U terminu od 15 sati Benevento je dočekao Genou i pobijedio rezultatom 2:0.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?