in

Navijač na Twitteru prozvao Atalantinu zvijezdu zbog faula. Ovaj se javio i oduševio

JUVENTUS i Atalanta odigrali su 1:1 u 12. kolu Serie A. Tragičar domaćih je Cristiano Ronaldo koji je u 61. minuti promašio penal, a sudac Doveri lako je mogao isključiti gostujućeg veznjaka Martena de Roona koji je u 52. minuti žestoko startao na Juana Cuadrada.

Nizozemski je veznjak Kolumbijcu uklizao u desnu (stajnu) nogu i mogao ga je teško ozlijediti. Za ovakav start dobio je žuti karton što je razljutilo pristalice Juventusa jer je zbog sličnog prekršaja isključen njihov Federico Chiesa u utakmici kod Crotonea (1:1) 17. listopada.

De Roon, jedan od originalnijih nogometaša na društvenim mrežama, na Twitteru je odgovorio jednom fanu Juventusa i pritom se ispričao Cuadradu.

“Trebao si biti isključen zbog starta nad Cuadradom”, napisao mu je fan.

Atalantin nogometaš odgovorio je u velikom stilu.

“Slažem se. Zakasnio sam i bio pregrub. Nadam se da je svima jasno da mi to nikad nije bila namjera. Ispričavam se Cuadradu.”